کد خبر: ۴۳۴۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
خبرنگاران برگزیده در چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت معرفی شدند.
برگزیدگان چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر حوزه ایثار شهادت/ اعلام اسامی

به گزارش نوید شاهد، چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت صبح امروز، سه شنبه شانزدهم مرداد 1397، در سالن سوره حوزه هنری، برگزار شد و از نفرات برگزیده در گستره سراسری و استانی تقدیر به عمل آمد.

براساس سخنان مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران، فراخوان جشنواره، دوازدهم خرداد 1397 منتشر و مهلت ارسال آثار بیست و دوم تیرماه اعلام شد که دبیرخانه جشنواره در این مدت 1350 اثر از 734 نفر در بخش خبر، گزارش، مصاحبه، مقاله و یادداشت، عکس، گزارش خبری و برنامه صدا و سیما، مقالات و یادداشت های روز بزرگداشت شهدا و همچنین بخش فضای مجازی دریافت کرد.

گفتنی است آثار خبرنگاران رسانه های تخصصی بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با هدف رعایت عدالت مورد بررسی قرار نگرفته است.

اسامی برگزیدگان چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر حوزه ایثار شهادت به شرح زیر است:

نفرات برگزیده در بخش گزارش

گستره سراسری:

رتبه اول: زهرا بختیاری، خبرگزاری فارس، استان تهران

رتبه دوم: مریم خباز، روزنامه صبح نو، استان تهران

رتبه سوم: مینا مولایی، جام جم آنلاین، استان تهران

گستره استانی:

رتبه اول: سجاد پیروز پیمان، خبرگزاری فارس، استان مازندران

رتبه دوم: محدثه احمدی، خبرگزاری ایمنا، استان اصفهان

رتبه سوم: مهدی بخشی، خبرگزاری مهر، استان قم

نفرات برگزیده بخش خبر

گستره سراسری:

رتبه اول: با تصمیم هیات داوران خبرنگاری انتخاب نشد.

رتبه دوم: مهناز بیرانوند، خبرگزاری ایرنا، استان تهران

رتبه سوم: ناصر ملایی، خبرگزاری ایسنا، استان تهران

گستره استانی:

رتبه اول: سمیه اقدامی، خبرگزاری دفاع پرس، استان گیلان

رتبه دوم: احسان صحرایی، پایگاه خبری نسیم دهلران، استان ایلام

رتبه سوم: مهدی سهرابی، پایگاه خبری گرو، استان همدان

نفرات برگزیده در بخش مصاحبه

گستره سراسری:

رتبه اول: اسماعیل علوی، روزنامه ایران، استان تهران

رتبه دوم: مهدی عسگری، روزنامه خراسان، استان خراسان رضوی

رتبه سوم به صورت مشترک: سارا امیری، خبرگزاری آنا، استان تهران و زینب رازدشت، خبرگزاری ایکنا، استان تهران

گستره استانی:

رتبه اول: هما سعادتمند، روزنامه شهرآرا، استان خراسان رضوی

رتبه دوم: فاطمه ایزدی، روزنامه خبر جنوب، استان فارس

رتبه سوم: سجاد حیدری فرد، هفته نامه نسیم امید، استان کرمان

نفرات برگزیده در بخش مقاله و یادداشت

گستره سراسری:

رتبه اول: علیرضا محمدی، روزنامه جوان، استان تهران

رتبه دوم: وحید ارونقی، روزنامه آرمان امروز، استان تهران

رتبه سوم: علی البرزی، روزنامه وطن امروز، استان تهران

گستره استانی:

رتبه اول: صغری محمدی، هفته نامه صیانت، استان زنجان

رتبه دوم: فرزانه فرجی، روزنامه اصفهان زیبا، استان اصفهان

رتبه سوم: محمد حسین حسین پور، نشریه خط 8، استان اردبیل

نفرات برگزیده در بخش عکس

گستره سراسری:

رتبه اول: سعید کاظمی، خبرگزاری شبستان، استان خراسان جنوبی

رتبه دوم: حامد جعفرنژاد، خبرگزاری تسنیم، استان تهران

رتبه سوم: ابوالفضل ماهرخ، خبرگزاری آنا، استان تهران

گستره استانی:

رتبه اول: فائزه کابلی کفشگیری، پایگاه خبری تحلیلی گستان ما، استان گلستان

رتبه دوم: احمد کریمی، میبد ما، استان یزد

رتبه سوم: سید کاظم یوسفی، خبرگزاری ایرنا، استان آذربایجان شرقی

نفرات برگزیده در بخش گزارش خبری و برنامه های سیما

گستره سراسری:

رتبه اول: علی محقق، خبرگزاری صدا و سیما، استان تهران

رتبه دوم: مهرداد بیرانوند، شبکه خبر، استان تهران

رتبه سوم: محبوبه بابارحیم، باشگاه خبرنگاران جوان، استان تهران

گستره استانی:

رتبه اول: شیما کرمیانی، خبر صدا و سیما، استان قم

رتبه دوم: یاسر سجاد پور، صداو سیما یاسوج، استان کهگیلویه و بویراحمد

رتبه سوم: شیوا شجری، صدا وسیمای اراک، استان مرکزی

نفرات برگزیده در بخش گزارش خبری و برنامه های صدا

گستره سراسری:

رتبه اول: محمدحسین خسروجردی، رادیو ایران، استان تهران

رتبه دوم: کیاناز کاوه، رادیو ایران، استان تهران

رتبه سوم: گیتی محمدی، رادیو ایران، استان تهران

گستره استانی:

رتبه اول: زهرا عزیزی، رادیو، استان کرمانشاه

رتبه دوم( مشترک): حمیدرضا سلحشور - تکتم اعتبار، رادیو، استان خراسان جنوبی

رتبه سوم: ندرت نوروزی، واحد صدا وسیما، استان سیستان و بلوچستان

بخش ویژه نفرات برگزیده در زمینه مقالات و یادداشت های روز بزرگداشت شهدا

رتبه اول: غلامرضا بنی اسدی، روزنامه شهرآرا، استان خراسان رضوی

رتبه دوم: نجمه سادات مولایی، تسنیم، استان تهران

رتبه سوم: صنوبر محمدی، فاش نیوز، استان تهران

نفرات برگزیده در بخش فضای مجازی

بخش نرم افزارها: سید امیر همایونی ، استان تهران ملارد

بخش رسانه های اجتماعی: داود حسین زاده ، پایگاه خبری تحلیلی شهید خبر، استان تهران

بخش محتوای دیجیتالی: امید فرخی، استان کهکیلویه و بویر احمد

نام:
ایمیل:
* نظر:
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید